środa, 4 czerwca 2014

Warsztaty: "Pod znakiem kaszy"

Wczorajszy wieczór spędziłam na warsztatach "Pod znakiem kaszy".
Spotkanie zorganizowane było w ramach ogólnopolskiej kampanii: "Lubię kaszę - kasza na stół, na zdrowie, na co dzień." Kampania ta stworzona została aby zachęcić Polaków do spożywania kaszy.

 

Rynek 28

W czasie spotkania mieliśmy możliwość posłuchania dietetyka - pani Katarzyny Foszner, która opowiadała nam o właściwościach różnych rodzai kasz. 
Natomiast pani Dorota Wdowińska - Rozbicka z bloga "Dorota smakuje" przygotowała dla nas pyszne kaszotto ze szparagami i wędzonym boczkiem oraz sałatkę z kaszy jęczmiennej na sypko z owocami i serkiem wiejskim. Wszystko było pyszne.

Wszystko o kaszy i przepisy na nią znajdziecie na stronie kampanii:

 
 
 Na zakończenie spotkania zaproszono nas na degustację "kaszy" z menu Restauracji Dobra Kasza Nasza. Cóż mogę powiedzieć... miałam możliwość spróbowania wielu rodzai kasz z powyższego menu i jestem naprawdę zachwycona. Polecam wszystkim wielbicielom kaszy, bo na pewno znajdą tu coś dla siebie. Polecam również osobą, które za kaszą nie przepadają, bo może różnorodność i sposób w jaki jest ona tutaj podawana przekona ich do jej spożywania. 
Na pewno wybiorę się tu jeszcze raz i wtedy dokładniej opiszę Wam menu i całą restaurację.
Serdecznie dziękuję za zaproszenie!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...